Pierwsze urodziny dziecka – co zorganizować?

Organizacja pierwszych urodzin dziecka to największy stres dla rodziców, którzy chcą, aby uroczystość wypadła jak najlepiej. Trzeba urodziny2przyznać, że wówczas dziecko nie jest jeszcze świadome swoich poczynań, a więc z pewnością nie będzie pamiętało tego wydarzenia, choć powinniśmy pamiętać o tym, aby je właściwie udokumentować. Nie ulega wątpliwości, iż najlepszym pomysłem w kontekście organizacji pierwszych urodzin dziecka jest spędzenie tego czasu w gronie najbliższych przyjaciół i rodziny. Nie powinniśmy specjalnie przesadzać z ilością gości zapraszanych na tę uroczystość.

Grono gości rozpoczynać powinni rzecz jasna rodzice, a także dziadkowie, czyli osoby, które dziecko najlepiej zna. Zaproszenie zbyt wielu gości nie będzie dobrym pomysłem, ponieważ roczne dziecko wymaga troskliwej opieki ze strony rodziców, co sprawia, iż nie będą oni w stanie zająć się gośćmi w takim stopniu, w jakim chcieliby. Warto pomyśleć o tym, co przydałoby się dla naszego dziecka, bowiem istnieje możliwość sprecyzowania pożądanych prezentów, co zmniejszy także problem gości z ich wyborem.

 
Sierpień 27th, 2014
Uncategorized

Szukaj

Enter Search KeyWord:     

O blogu

Cześć, jestem Asia. Zauważyłam (pewnie nie tylko ja), że ludzie bardzo się od siebie oddalają. Założyłam więc tego bloga, by pokazać proste sposoby na to, aby przywrócić jedność w rodzinie.